Створено: 25 березня 2016

Конкурсні номінації

«Благодійник: компанія – великий бізнес»
1 місце – Публічне акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк»
2 місце – «Проктер енд Гембл Україна»
3 місце – Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН»

«Благодійник: компанія – середній бізнес»
1 місце – Товариство з обмеженою відповідальністю «Судноремонтна компанія «Аврора» (м. Херсон)
2 місце – Група підприємств ТМ «Anserglob» (м. Херсон)
3 місце – Торгова Марка «Україночка» – професійна мережа продовольчих делікатес-маркетів «Україночка» (м. Вінниця)

«Благодійник – малий бізнес» (у т.ч. фізична особа – підприємець)
1 місце – Фізична особа – підприємець Шалай Олександр Віталійович (м. Ніжин, Чернігівська обл.)
2 місце – Фізична особа – підприємець Підгорняк Олександр Олександрович (м. Вінниця)
3 місце – Фізична особа – підприємець Полігенько Олександр Іванович (м. Слов’янськ, Донецька обл.)

«Благодійник – фізична особа»
1 місце – Гребенюк Олена Степанівна (м. Київ)
2 місце – Мкртчян Габріель Карленович (с. Райки, Бердичівський р-н, Житомирська обл.)
3 місце – Піркл Дмитро Олександрович (м. Дніпропетровськ)
3 місце – Сірак Степан Андрійович (м. Вінниця)

«Благодійник – загальноукраїнський (у т. ч. міжнародний) благодійний фонд»
1 місце – Міжнародний благодійний фонд «Таблеточки»
2 місце – Міжнародний благодійний фонд «Карітас України»
3 місце – Міжнародний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності»

«Благодійник – регіональний благодійний фонд»
1 місце – Благодійний фонд «Щаслива дитина» (м. Запоріжжя)
2 місце – Благодійна організація «Благодійний фонд «Народна поміч» (м. Житомир)
3 місце – Благодійний фонд «БЛАГОМАЙ» (м. Київ)

«Благодійник – неурядова організація (спільнота)»
1 місце – Громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» (м. Київ)
2 місце – Громадське об’єднання «Мистецька сотня «Гайдамаки» (м. Хмельницький)
3 місце – Громадська організація «Міжнародний центр інноваційного розвитку та суспільних ініціатив» (м. Київ)

«Благодійник: дитяча або молодіжна організація (спільнота)»
1 місце – Волонтерська група «AngelS» (м. Запоріжжя)
2 місце – Координаційна рада старшокласників міста Маріуполь (м. Маріуполь, Донецька обл.)
3 місце – Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №102 (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)

«Благодійна акція (проект, програма) року»
1 місце – Благодійний арт-проект «Оскар і Рожева Пані»
2 місце – Благодійний проект «100 тисяч книжок для сільських бібліотек»
3 місце – Громадська організація «Бігова Україна»

Спеціальні номінації

«Ефективне використання благодійної допомоги»
1 місце – Благодійна організація «Я – Волноваха» (м. Волноваха, Донецька обл.)
2 місце – Миколаївський місцевий благодійний фонд «Центр соціальних програм» (м. Миколаїв)
3 місце – Краматорська міська громадська організація «Фонд розвитку громади» (м. Краматорськ, Донецька обл.)

«Інновації у благодійності»
1 місце – Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо»
2 місце – Громадська організація «Всеукраїнська співдружність «Пошук зниклих дітей» (м. Запоріжжя)
3 місце – Благодійна організація «Благодійний Фонд «Щаслива лапа»

«Благодійність в медіа»
1 місце – Соціальне ток-шоу «Місто добра», телеканал «Київ»
2 місце – Громадська організація «ЧАС.ОПИС» (м. Вінниця)
3 місце – Тижневик «Освіта України»

«Благодійник: допомога з-за кордону»
1 місце – Доктор Йозеф Циглер (Німеччина)
2 місце – Спілка «Друзі Канева» (Німеччина)
3 місце – Староство повітове в Ополю (Польща)

Номінації під патронатом Міністерства соціальної політики України

«Волонтер: фізична особа»
1 місце – Мороз Діана Григорівна (м. Вінниця)
2 місце – Радушинська Оксана Петрівна (м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.)
3 місце – Попов Олександр Васильович (м. Хмельницький)

«Волонтер: організація»
1 місце – Волонтерський психолого-консультативний центр «Фенікс» для воїнів АТО, їх родин та переселенців (м. Бердичів, Житомирська обл.)
2 місце – Волонтерська організація «Бойові Бджілки» (м. Вінниця)
3 місце – Волонтерська група «Маленький Ельф» (смт. Коцюбинське, Київська обл.)

«Корпоративне волонтерство»
1 місце – Компанія SoftServe, Благодійний фонд «Відкриті очі» (м. Львів)
2 місце – Приватне акціонерне товариство «Фаворит Компані» (м. Житомир)
3 місце – Товариство з обмеженою відповідальністю «Ашан Україна Гіпермаркет» (м. Київ)

Спеціальні відзнаки Оргкомітету

«Кращий благодійник у сфері освіти» – Федерація учнівських організацій «Єдність» міста Біла Церква
«Кращий благодійник у сфері культури» – Театрально-видовищний заклад культури «Київський національний академічний театр оперети»
«Кращий благодійник у сфері медицини» – Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Єдина Родина»
«Кращий благодійник у сфері соціальної роботи» – Карпенко Надія Анатоліївна
«Кращий благодійник у сфері допомоги захисникам України» – Громадська організація «Eleos-Ukraine»
«За розвиток благодійності і волонтерства в Україні» – Гавришева Ірина Олександрівна
«За допомогу народу України у захисті гідності та незалежності» – Громадська організація «Захист Патріотів», Фонд Вільна Україна, Канадсько-Українська Фундація, Організація Нова Українська Хвиля, ПАСЕЙК.

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

           

      

Постійні нформаційні партнери