Створено: 14 лютого 2018

Дорогі друзі! На численні звернення представників благодійних та волонтерських організацій Оргкомітетом Національного конкурсу "Благодійна Україна- 2017" було прийнято рішення продовжити термін подання конкурсних заявок. Усі бажаючи можуть скористатись "благодійним" вікендом та встигнути заповнити і подати заявки до 19 лютого 2018 року (включно).

 

Усі питання за телефоном Оргкомітету: телефон: 067 16-404-11.

НАГАДУЄМО, що Національний конкурс «Благодійна Україна» – це загальнонаціональний проект з відзначення кращих #благодійників,#волонтерів#меценатів країни та найефективніші #доброчинніініціативи серед великого, малого та середнього #бізнесу. Конкурс проходитиме 6-й раз, засновником його є Асоціація благодійників України сайт: http://vboabu.org.ua.

Мета конкурсу – розвиток та промоція #благодійності в українському суспільному просторі. Детальна інформація про конкурс на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу за мейлом: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери