Створено: 12 березня 2018

Інформуємо щодо перебігу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017». На разі, Національна експертна рада ще визначає лауреатів та переможців загальнонаціонального та регіональних конкурсів. Офіційно лауреатів буде представлено на прес-конференції 20 березня 2018 року о 12.00 в Українському кризовому медіа-центрі.

Цього ж дня список лауреатів буде висвітлений на офіційному сайті конкурсу. Усіх учасників до 16 березня 2018 року буде проінформовано на електронну адресу про стан їхніх заявок. Просимо слідкувати за електронною поштою. Церемонія нагородження переможців та лауреатів (ІІ та ІІІ місце) відбудеться 22 березня 2018 року о 18.00 у колонній залі Київської міської  державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36). Реєстрація на захід ОБОВ`ЯЗКОВА! (реєстрація на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери