Створено: 28 лютого 2020

 

Звертаємося до усіх, хто подав заявки на конкурс, чи планує ще подати. По-перше, ми змінили термін подачі заявок, а саме приймаємо до 5 березня 2020 року. Тому сміливо встигайте все, що не встигли та надсилайте їх нам.

 

По-друге, колеги, за останній тиждень ми отримуємо величезну кількість заявок, а переглянути, завантажити, зареєструвати і обгрунтовати кожному відповідь - займає часу. Тому, звертаємося до усіх з проханням не панікувати заздалегідь. Реєстрація заявок триватиме до 12 березня 2020 року (включно). Якщо Вам не надійде лист із підтвердженням реєстрації і ви не знайдете себе у переліку зареєстрованих тут: https://blagoukraine.org/ukr/registr.html,то зачекайте до 13 березня 2020 року і тоді, будь ласка, зателефонуйте нам: 067-164-04-11, ми разом віднайдемо причини. А до цієї дати - не панікуйте! У разі змін термінів реєстрації ми інформуватимемо всіх на нашому сайті та у соціальних мережах. 

Щиро віримо у взаєморозуміння. 

Умови участі у конкурсі тут: https://blagoukraine.org/ukr/news/423-blagoykraina-2019.html

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери