Створено: 20 березня 2020

Шановні  друзі,

Асоціація благодійників України, Оргкомітет та експертна рада Національного конкурсу «Благодійна Україна» повідомляють про наступне. На період загострення епідеміологічної ситуації в Україні, у зв’язку із запровадженням карантину та пандемією COVID-19 ми переносимо масові заходи до кінця ПОВНОГО ТЕРМІНУ ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ та його скасування урядом України.

Ми свідомі того, що в ситуації, що склалася, нам необхідно мобілізуватися та взаємодіяти по всій країні. Тому, найближчим часом ми повідомимо про формат та дату проведення нагородження лауреатів цьогорічного конкурсу. Інформація буде розіслана на електронні пошти усіх, хто подавався на конкурс (плануємо зробити це наступного тижня). Так само, після отримання оперативної інформації від наших регіональних партнерів, ми будемо Вас інформувати про регіональні етапи та можливі церемонії, після ПОВНОГО скасування карантину по Україні.

Наразі наші експерти працюють над оцінюванням заявок та триває онлайн голосування по номінації Народний благодійник. Про переможців у цій номінації ми повідомимо 9 квітня 2020 року (онлайн), як і планували раніше.

УВАГА! Також повідомляємо, що найближчим часом ми не проводимо ЖОДНОГО масового зібрання людей, ні ми, ні наші регіональні партнери за участь у самому конкурсі та церемонії нагородження не беремо коштів. Участь як у конкурсі, так і у церемонії нагородження БЕЗКОШТОВНА (окрім покриття коштів за вхід у музей, якщо захід відбувається у бюджетній музейній установі).

Ми закликаємо усіх вас дотримуватися правил гігієни, уникати сторонніх контактів та мінімізувати пересування населеним пунктом. Дотримуйтесь правил та рекомендацій, вказаних на сайті https://covid19.com.ua.

 

Зберігайте спокій, бережіть себе та своїх рідних!

 

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери