Створено: 21 березня 2020

5 березня 2020 року оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019» завершим прийом заявок на конкурс, до 13 березня тривала реєстрація поданих заявок. Наразі Національна експерна рада, із залученими зовнішніми експертами,  аналізує заявки. Окрім національного конкурсу, цьогоріч було оголошено 11 регіональних його регіональних етапів, а саме: Благодійна Львівщина, Благодійна Херсонщина, Благодійна Хмельниччина, Благодійна Одещина, Благодійна Вінниччина, Благодійна Донеччина, Благодійна Буковина, Благодійна Миколаївщина, Благодійна Київщина, Благодійна Полтавщина, Благодійне Запоріжжя.

Національна експертна рада продовжує опрацьовувати та оцінювати заявки, які надійшли на національний та регіональні конкурси.

Найбільше заявок на регіональні конкурси надійшли з Київської області – 212, на другому місці Вінницька область – 116, на третьому місці Запоріжжя – 95 заявок.

Загалом заявок на регіональні конкурси -2019 було подано:

 

Благодійна Львівщина  -  46 заявок

Благодійна Херсонщина - 34 заявки

Благодійна Хмельниччина - 39 заявок

Благодійна Одещина - 37 заявок

Благодійна Вінниччина - 116 заявки

Благодійна Донеччина - 53 заявок

Благодійна Буковина - 93 заявки

Благодійна Миколаївщина - 41 заявки

Благодійна Київщина –212 заявки

Благодійна Полтавщина - 57 заявок

Благодійне Запоріжжя - 95 заявка

 

У зв’язку із пандемією COVID-19 та із запровадженням карантину, ми переносимо масові заходи до кінця ПОВНОГО ТЕРМІНУ ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ та його скасування урядом України. Тому, найближчим часом ми повідомимо про формат та дату проведення нагородження лауреатів цьогорічного конкурсу. Інформація буде розіслана на електронні пошти усіх, хто подавався на конкурс (плануємо зробити це наступного тижня). Так само, після отримання оперативної інформації від наших регіональних партнерів, ми будемо Вас інформувати про регіональні етапи та можливі церемонії, після ПОВНОГО скасування карантину по Україні. Детальніше про дії під час каранину тут: https://blagoukraine.org/news/448-covidinfo.html

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери