Створено: 13 червня 2020

Протягом цього тижня в офісі Асоціації благодійників України відбулося декілька вручень нагород переможцям Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019». До нас завітали  представники Благодійного фонду «Благомай», які здобули 1 місце у номінації «Благодійність в освіті та науці»,  Громадська організація "Андріївсько-пейзажна Ініціатива", які зайняли 1 місце у номінації «Благодійність в культурі та мистецтві» та Дмитро Піркл, який здобув 2 місце у номінації «Меценат року».

Вітали переможців та вручали їм нагороди Олександр Максимчук – Президент Асоціації благодійників України та Голова оргкомітету конкурсу, Марина Антонова – Віце-президент Асоціації благодійників України та член оргкомітету конкурсу та Оксана Лобко – виконавчий директор Асоціації благодійників України.

Ми дуже раді були знайомству та тому, що змогли поспілкуватися та вручити нагороди при особистій зустрічі, дякуємо, що знайшли можливість до нас завітати.

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери