Створено: 01 лютого 2021

 

 В ефірі програми «Акценти» запорізького телеканалу Z менеджер по роботі з волонтерами БФ «Карітас Запоріжжя» (регіональний партнер конкурсу) Юрій Вдовцов розповів про Національний конкурс «Благодійна Україна-2020» та регіональний конкурс «Благодійне Запоріжжя-2020». У 35 хвилинному ролику мова йде про минулорічне нагородженння переможців регіонального конкурсу "Благодійне Запоріжжя-2019", про нові виклики та очікування від цьогорічного конкурсу, про роботу Благодійного фонду «Карітас Запоріжжя». У прямому ефірі до студії приєднався Президент Асоціації благодійників України та Голова оргкомітету національного конкурсу - Максимчук Олександр. 

Нагадуємо, що БФ "Карітас Запоріжжя" є регіональним партнером Асоціації благодійників України у проведенні конкурсу «Благодійне Запоріжжя-2020». Заявки на конкурс приймаються до 1 березня 2021 року. Благодійники Запоріжжя, чекаємо на ваші заявки!

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери              Інформаційні партнери