Створено: 11 лютого 2021

 

Отець Віталій Сидорук, директор Благодійного фонду «Карітас-Житомир», у студії «Житомирської хвилі» розповів про регіональний конкурс «Благодійна Житомирщина-2020». До прямого ефіру, під час розмови, приєдналася виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко. У студії також поговорили про можливості конкрсу у популяризації успішних практик благодійності, меценатства та волонтерства; про тенденції розвитку благодійної діяльності в Україні та на Житомирщині; про рецепти плідного розвитку малих благодійних ініціатив та закликали житомирян подавати заявки на конкурс.

Благодійний фонд «Карітас-Житомир» вперше у цьому році виступив у ролі регіонального партнера Асосоціації у проведенні та організації регіонального конкурсу «Благодійна Житомирщина-2020».

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери              Інформаційні партнери