Створено: 25 лютого 2021

«Асоціація благодійників України» проводить вивчення суспільної думки щодо стану розвитку благодійності та волонтерства в Україні. Пропонуємо Вам взяти участь у громадському опитуванні «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2020», результати якого будуть узагальнені та оприлюднені у квітні-травні 2021 року під час публічної презентації чергового річного звіту «Зелена книга української доброчинності».

 До участі у нашому дослідженні ми запрошуємо соціально небайдужих громадян, які мають своє власне бачення щодо розвитку доброчинності в Україні, незалежно від того мають вони певне відношення до якоїсь благодійної або волонтерської спільноти чи ні.

Анкета містить 12 комбінованих питань та займе в середньому 15 хв. Вашого часу.
Дуже просимо уважно читати питання та бути відвертими, оскільки від цього залежить достовірність результатів дослідження.

АНКЕТА ЕКСПЕРТНОГО ОПИТУВАННЯ«СТАН РОЗВИТКУ ДОБРОЧИННОСТІ В УКРАЇНІ – 2020» (за період з січня по грудень 2020 року)

Будемо дуже вдячні за Ваші оцінки та думки!

Додаткова інформація або консультація ел.поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за тел. +38(067) 164 04 11.

Довідково. У 2012 році Асоціація благодійників України започаткувала і презентувала благодійницькій спільноті експертне опитування про стан розвитку благодійності в Україні, який фактично став документом, що запровадив системний аналіз, своєрідний календарний «зріз» благодійного життя в Україні. З результатами опитування за попередні роки можна ознайомитися за посиланням: https://vboabu.org.ua/news/2675.html

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери              Інформаційні партнери