Створено: 27 березня 2021

Організаційний комітет Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020» повідомляє про завершення реєстрації заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2020». Цьогоріч на конкурс подано 1163 заявки.

Від жовтня 2020 року до 15 березня 2021 року тривав прийом заявок на конкурс. За всю історію конкурсу цьогоріч оргкомітет отримав найбільшу кількість заявок – 1163, що стало вже тенденцією. До середини квітня Національна експертна рада, із залученими зовнішніми експертами, розглянуть всі заявки та визначить лауреатів конкурсу. Нагадаємо, що, окрім Національної експертної ради до керівних органів конкурсу входять Наглядова рада, Медіа рада, Ділова рада та Організаційний комітет. Склад Керівних органів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020» за лінком:  https://blagoukraine.org/component/content/article/11-novyny/488-kerivni_organu_2020.html.

Переможців у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2020» цього року визначатимуть в 19-ти основних, 3-ох індивідуальних та 3-ох спеціальних номінаціях. Найбільше заявок надійшло у такі номінації: Благодійність в соціальній сфері - 143 заявки, Колективне волонтерство - 90 заявок, Благодійність в охороні здоров’я – 81 заявка. 

У спеціальну номінацію «Народний благодійник» надійшло 28 заявок. Ознайомитися з кандидатами та проголосувати за свого народного благодійника можна за лінком: https://blagoukraine.org/news/508-narodnyi_blago2020.html. Голосування триватиме до 15 квітня 2021 року (включно).

Церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020» - попередньо 22 квітня 2021 року в Українському домі (цього року у зв’язку з всеукраїнським карантином ми не можемо наперед знати про можливі обмеження у другій половині квітня). Лауреатів буде заздалегідь проінформовано та запрошено на церемонію нагородження.

Кількість заявок у номінаціях, що надійшли на Національний конкурс "Благодійна Україна - 2020":

         Основні колективні номінації:

 1. Благодійність великого бізнесу – 19 заявок
 2. Благодійність середнього та малого бізнесу – 23 заявки
 3. Корпоративна благодійність – 26 заявок
 4. Колективне волонтерство – 90 заявок
 5. Всеукраїнська благодійність – 45 заявки
 6. Регіональна благодійність – 67 заявки
 7. Місцева благодійність – 69 заявок
 8. Благодійність в охороні здоров’я – 81 заявка
 9. Благодійність в освіті та науці – 59 заявок
 10. Благодійність в культурі та мистецтві – 37 заявки
 11. Благодійність в соціальній сфері – 143 заявки
 12. Благодійність в сфері екології та охорони довкілля – 24 заявок
 13. Благодійність в захисті України – 30 заявок
 14. Благодійність неурядового сектору – 53 заявок
 15. «Добро починається з тебе» - 76 заявки
 16. «Молодіжні благодійні ініціативи» - 22 заявки
 17. Благодійна акція року – 46 заявок
 18. «Платформа добра» - 26 заявок
 19. Інновації в благодійності – 25 заявок

      Індивідуальні номінації:

 1. Благодійник року – 57 заявок
 2. Волонтер року – 61 заявка
 3. Менеджер року у сфері доброчинності – 35 заявок

      Спеціальні номінації:

 1. Народний благодійник – 28 заявок
 2. Медіа і благодійність – 11 заявок
 3. Допомога з-за кордону – 11 заявок

Цього року регіональні етапи «Благодійної України» пройдуть в 11 наступних областях: Львівська, Одеська, Хмельницька, Донецька, Херсонська, Київська, Вінницька, Житомирська, Миколаївська, Полтавська та Запорізька. Інформація про регіональні конкурси: кількість заявок та про церемонії нагородження з`являться на офіційному сайті конкурсу дещо пізніше. Про конкретні дати проведення регіональних конкурсів та запрошення на церемонії нагородження безпосередньо учасникам будуть повідомлені регіональними партнерами Асоціації благодійників України, які опікуються організацією конкурсів у кожному з регіонів. Контакти регіональних партнерів за лінком: https://blagoukraine.org/ukr/region.html.

Ми дякуємо всім, хто підготував та вчасно надіслав заявки на участь. Велика кількість учасників наглядно демонструє актуальність благодійної та волонтерської роботи в Україні.

Єднаймося заради добра!

Українська

 • Про конкурс
 • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери              Інформаційні партнери