Створено: 08 березня 2022
 
Дорогі друзі, ті, хто в Україні, та хто підтримує її з-за кордону.
 
Наші плани на березень були зовсім інші, але жахливий ранок 24 лютого вніс свої корективи у життя всіх українців. Ми усі опинились у непростій ситуації. Війна об’єднала Україну, і сотні тисяч людей працюють пліч о пліч задля нашої перемоги.
 
Оргкомітетом Національного конкурсу “Благодійна Україна” було прийнято рішення перенести прийом заявок на конкурс “Благодійна Україна-2021” попередньо до 31 березня 2022 року. Про подальші наші кроки ми інформуватимемо Вас на нашому сайті та фб сторінках, а опісля перемоги усі отримують мейли від нас.
 
Всі заявкі, які ви подали на конкурс, але ще не отримали відповіді про реєстрацію – в процесі опрацювання. Вони обов’язково будуть зареєстровані як тільки це стане можливо, а ви отримаєте підтвердження реєстрації на пошту. Дякуємо за розуміння.
 
Ми переконані, що у цей складний час, кожен із вас робить все від нього залежне, щоб Україна вистояла та перемогла у цій жорстокій війні.
 
Давайте разом допомагати одне одному! Спільне Благо робимо через взаємну довіру та підтримку! Миру нам усім. Бережіть себе та близьких.
 
У разі потреб чи питань просимо писати на наші фб сторінки чи на електрону пошту. Україна переможе!
 
Умови участі у конкурсі, форма конкурсної заявки та детальна інформація за лінком: https://blagoukraine.org/news/544-blago_ukraine_2021.html
Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

       

      

Постійні нформаційні партнери