Створено: 14 квітня 2022

З перших днів війни українські благодійники та волонтери стали пліч о пліч, щоб допомагати у захисті нашої держави. Допомагати як громадам та мешканцям, які цього потребували; переселенцям, які за кілька годин вимушені були змінити місце проживання, так і нашим воїнам ЗСУ, іншим силовикам, територіальній обороні, усім, хто потребував цієї допомоги.

Ми часто чуємо від людей, що ті, хто допоміг, вивіз, врятував, подав руку допомоги в складний час є «янголами». Усі ці люди по всій Україні є тими янголами, хто допомагаючи щодня в великих та менших справах пришвидшують нашу перемогу. Вони демонструють не лише спільну нездоланну волю до перемоги, небайдужі до чужої біди, а й мають усі велике, добре та щире серце.

Але волонтери та благодійники теж люди і часто самі потребують підтримки. Вже сьогодні відомо про численні втрати і в цій частині активного українського суспільства. ВБО «Асоціація благодійників України», команда якої упродовж 15-ти років ініціює проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна», де відзначає найкращі благодійні та волонтерські ініціативи запроваджує проєкт «Янголи перемоги» #янголи_перемоги. Проєкт про тих людей, хто творіть щодня маленькі перемоги заради великої, спільної Української Перемоги.

У проєкті «Янголи перемоги» ми прагнемо зібрати інформацію про волонтерів та благодійників, які загинули або були поранені під час російсько-української війни.  У подальшому плануємо відзначити цих людей та організувати допомогу їм та родинам.

Команда «Асоціації благодійників України» просить відповідну інформацію про діяльність Героїв: волонтерів та благодійників:

1) надсилати на електронну пошту Асоціації благодійників України Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Просимо зазначати: імена волонтерів та благодійників, діяльність, регіон, контакти для зв’язку.

2) або заповнити відповідну гугл форму: https://forms.gle/UNm1Q9n5677gDcJY7  

Ми усі щиро дякуємо за кожен день життя нашим захисникам, а благодійникам та волонтерам за їхній неоціненний та важливий вклад та допомогу! Щодня ми усі разом наближаємо Україну до перемоги!

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

       

      

Постійні нформаційні партнери