Створено: 23 квітня 2022

Друзі та колеги, вітаємо Вас із Великодніми святами!

Сьогодні ми по-новому переживаємо боротьбу добра і зла, ми є свідками і учасниками цього непростого протистояння. Бажаємо перемоги і миру, спокою і щастя Вам і Вашим близьким! Сьогодні, як ніколи, ми маємо бути єдиними у нашій вірі у перемогу та у молитві за перемогу, за Захисників, за наших героїв та тих, хто опинився в окупації.  

 

Нехай із нами завжди буде віра, надія і любов, а Великдень дарує наснагу на добрі справи, єднає наші помисли і серця заради перемоги над окупантом та заради якнайшвидшого настання миру на рідній землі.

З вірою у перемогу, команда Асоціації благодійників та Національного конкурсу «Благодійна Україна». Смачної всім паски та спокійного великодня! Христос Воскрес!

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

       

      

Постійні нформаційні партнери