Створено: 04 червня 2021

 

3 червня у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва нагородили переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020».

 Серед 1163 заявок, які цьогоріч надійшли на конкурс, Національна експертна рада з експертними групами, визначили переможців у 24-ох номінаціях. У 25-й номінації – «Народний благодійник» -  методом голосування, переможця визначили ви – небайдужі громадяни.

Церемонію  нагородження провели співачка, мисткиня, журналіст, волонтер, громадський діяч та Голова наглядової ради конкурсу Анжеліка Рудницька, та  ведучий на телеканалах Олексій Ананов. Церемонія нагородження розпочалася з привітання всіх переможців та учасників конкурсу від Президента Асоціації благодійників України та Голови оргкомітету конкурсу – Олександра Максимчука

Для переможців співали гурт «GG Гуляй Город» та Анжеліка Рудницька.

Нагороди переможцям вручали: Президент Асоціації благодійників України, Голова Оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна» - Олександр Максимчук;  Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000», членкиня  Національної експертної ради конкурсу – Катерина Ющенко; Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування - Михайло Радуцький;  фронтмен гурту «Мандри», волонтер та член Наглядової ради конкурсу – Сергій Фоменко; заступниця Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України – Інна Драганчук; перша заступниця генерального директора Музею історії Києва – Тетяна Костенко; Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000» та Віце-президентка ВБО «Асоціація благодійників України» - Марина Антонова;  виконавчий директор Ресурсного центру «ГУРТ» - Богдан Маслич; акторка, волонтерка, членкиня Наглядової ради конкурсу – Ірма Ванца-Вітовська; Голова Національної соціальної сервісної служби України – Владислав Машкін; громадський діяч, підприємець, член правління Асоціації благодійників та почесний консул в республіці Індонезія – Андрій Іонов; виконуюча обов'язки виконавчого директора Українського культурного фонду – Ірина Осадча; Державний секретар Кабінету Міністрів України – Олександр Ярема; журналіст, радіоведучий, телеведучий, медіа-експерт, голова правління ГО "Громадське радіо" та член Медіа ради Конкурсу «Благодійна Україна» - Андрій Куликов.

 

Окрім переможців у 25-ти номінаціях конкурсу, окремі спеціальні та почесні відзнаки конкурсу отримали:

Спеціальна відзнака: Отець Віталій Сидорук (посмертно) за соціальну благодійність та особистий внесок до розвитку благодійності в Україні;

Спеціальна відзнака:Медичний Центр NOVO (м. Львів) за сприяння розвитку благодійності та багаторічну системну підтримку доброчинного сектора в Україні;

Спеціальна відзнака: Спеціальна відзнака запроваджена Національною програмою КультНовація: БФ «Мрійники України» за інноваційні ідеї та підходи до розвитку благодійності в Україні;

Спеціальна відзнака: за визначний внесок у розвиток дитячої медицини в Україні академіку Юрій Геннадійович Антипкіну;

Спеціальна відзнака: за багаторічну системну підтримку благодійних ініціатив в Україні та Асоціації благодійників України нагороджується Петро Андрійович Ющенко;

Почесна відзнака-2020 за багаторічну системну підтримку благодійності в Україні Йосипу Осташинському;

Почесна відзнака-2020 за багаторічну системну підтримку благодійності в Україні Анатолію Павленку та БФ «Дніпровський»;

Подяка конкурсу за багаторічну системну підтримку благодійності в Україні нагороджується Благодійний фонд «Допомагати просто!»

Подяка конкурсу за щирий доброчинний внесок у збереження історичної спадщини України нагороджується Божена та Олег Іванусів;

 

ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ

«БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2020»

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ

1 місце: Група Нафтогаз (АТ «Укргазвидобування») (м. Київ)

2 місце: Приватне Акціонерне Товариство «МХП» (м. Київ)

3 місце: ТОВсільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН» (Микол обл.)

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ СЕРЕДНЬОГО ТА МАЛОГО БІЗНЕСУ

1 місце: ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка» агропромхолдингу АСТАРТА-Київ (Полтавська обл.)

2 місце: ТОВ «ТІРАС-12» (Вінницька обл.)

3 місце: СТОВ Агрофірма «Ольгопіль» (Вінницька обл.)

 

КОРПОРАТИВНА БЛАГОДІЙНІСТЬ

1 місце: Корпоративний фонд Української пожежно-страхової компанії (Вінницька обл.)

2 місце: ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» (м. Київ)

3 місце: ІТ-компанія «SoftServeInc»

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНІСТЬ

1 місце: Міжнародний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності» (м. Київ)

2 місце: Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» (м. Київ)                                          

3 місце: Благодійний фонд «Карітас-Київ» (м. Київ)                               

 

ПЛАТФОРМА ДОБРА

1 місце: Благодійний фонд «Таблеточки» (м. Київ)                                    

2 місце: Благодійний фонд «Біржа благодійності «Добродій» (Дніпропетровська обл.)  

3 місце: Міжнародний благодійний фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору (м. Київ)

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕУРЯДОВОГО СЕКТОРУ

1 місце: Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» (Вінницька обл.)

2 місце: Громадська організація «Соціальний центр МХП» (Вінницька обл.)

3 місце: Дрогобицька міськрайонна громадська організація «Спільнота взаємодопомоги «Наша хата» (Львівська обл.)

 

РЕГІОНАЛЬНА БЛАГОДІЙНІСТЬ

1 місце: Благодійний фонд «Із янголом на плечі» (Львівська обл.)                 

2 місце: Благодійний фонд «Подільська громада» (Вінницька обл.)

3 місце: Благодійний фонд «Карітас-Житомир» (Житомирська обл.)                   

 

МІСЦЕВА БЛАГОДІЙНІСТЬ

1 місце: Благодійна організація «Український фонд благодійництва» (Житомирська обл.)

2 місце: Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» (Запорізька обл.)

3 місце: Громадська організація «Життя та розвиток громад» (Вінницька обл.)

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ У СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ

1 місце: Благодійний Фонд «Разом з Кернел» (м. Київ)                      

2 місце: Харківський обласний благодійний фонд «Соціальна служба допомоги» (Харківська обл.)

3 місце: Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну» (Житомирська обл.)     

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ В СФЕРІ ЕКОЛОГІЇ ТА ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ

1 місце: Благодійний фонд «Щаслива лапа» (м. Київ)  

2 місце: Благодійний фонд «Міжнародна Допомога «Добрий Самарянин» (Одеська обл.)

3 місце: Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН» (м. Київ)

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я

1 місце: Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» (м. Київ)

2 місце: Миколаївський місцевий благодійний фонд «Центр соціальних програм» (Миколаївська обл.)

3 місце: Благодійний фонд «СВІЧАДО» (Харківська обл.)

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ

1 місце: Благодійний фонд «Благомай» (м. Київ)                                     

2 місце: Агропромхолдинг «Астарта-Київ» (м. Київ)      

3 місце: Благодійний Фонд “Фундація СЕО КЛАБ”(м. Київ)

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ В КУЛЬТУРІ ТА МИСТЕЦТВІ

1 місце: Міжнародний фонд Івана Франка (м. Київ)

2 місце: Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» (м. Київ)

3 місце: Мистецьке об'єднання Львова «Арт-кластер» (Львівська обл.)

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ В ЗАХИСТІ УКРАЇНИ

1 місце: Бердичівський Благодійний Фонд «Оберіг-26» (Житомирська обл.)

1 місце: RevivedSoldiersUkraine / Відродження захисників України (Київська обл.)

2 місце: Благодійний фонд «Сестра милосердя» (Харківська обл.)             

 

МОЛОДІЖНІ БЛАГОДІЙНІ ІНІЦІАТИВИ

1 місце: Волонтерський загін «Єдність» УМСА (Полтавська обл.)

2 місце: Херсонський центр позашкільної роботи (Херсонська обл.)

3 місце: Громадська організація «Молодіжний ресурсний центр «Нові крила» (Волинська обл.)

 

ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

1 місце: Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського (Вінницька обл.)

2 місце: Ізяславський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей» імені О. Кушнірука (Хмельницька обл.)

3 місце: Волонтерський загін «Позитив» Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 (Полтавська обл.)

 

КОЛЕКТИВНЕ ВОЛОНТЕРСТВО

1 місце: Благодійний фонд «Незалежна країна» (м. Київ)

2 місце: Волонтерська мережа «VolunteerCommunityUkraine» (м. Київ)

3 місце: Громадська організація «Асоціація жінок України «Дія» (Одеська обл.)

 

ІННОВАЦІЇ В БЛАГОДІЙНОСТІ

1 місце: Благодійний фонд «Твоя опора» (Київська обл.)                                 

2 місце: Благодійний фонд «Клуб Добродіїв» (м. Київ)

3 місце: Kind Challenge (м. Київ)

 

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ РОКУ

1 місце: Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!». Благодійна акція «Звичайне диво» (Дніпропетровська обл.)   

2 місце: ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ». Благодійна акція «Дорога добра» (м. Київ)

3 місце: Благодійний фонд «СТАРЕНЬКІ». Благодійна акція «Збір коштів на підгузки для самотніх літніх людей» (м. Київ)                                                            

 

ІНДИВІДУАЛЬНІ НОМІНАЦІЇ

МЕНЕДЖЕР РОКУ У СФЕРІ ДОБРОЧИННОСТІ

1 місце: Оніпко Наталія (Голова правління БФ «Запорука»), (м. Київ)

2 місце: Татарчук Валерія (Голова правління БФ «Твоя опора»), (Київська обл.)

3-4 місце: Кувшинова Євгенія (Виконавча директорка МБФ «Конвіктус Україна»), (м. Київ)

3-4 місце: КузінаЛоліта (Голова правління БФ «Біржа благодійності «Добродій») (Дніпропетровська обл.)

 

БЛАГОДІЙНИК РОКУ

1 місце: Литвинова Леся (Олександра Коваль), (м. Київ)

2 місце: Рожков Юрій ( Херсонська обл.)

3 місце: Залізний Петро (Житомирська обл.)

 

ВОЛОНТЕР РОКУ

1 місце: Юсупова Наталія (м. Київ)

2 місце: Толмачова Юлія (Житомирська обл.)

3 місце: Юрбаш Ганна (Чернівецька обл.)

 

СПЕЦІАЛЬНІ НОМІНАЦІЇ

МЕДІА І БЛАГОДІЙНІСТЬ

1 місце: Інформаційний медіа портал Уфонду (м. Київ)

2 місце: Громадська організація «Життя буремне» (м. Київ)

3 місце: МКП «Інформаційно-телевізійне агентство «ВІТА» (Вінницька обл.)

 

ДОПОМОГА З-ЗА КОРДОНУ

1 місце:Волонтерська спілка «BevarUkraine» (Данія)                    

2 місце: l'Associationde «AIDE ET PARTAGE FRANCE-UKRAINE» (Франція)   

3-4 місце: Культурно-освітній Хаб «Нова Україна» (США)                  

3-4 місце: SibylleStrack-Zimmermann (Німеччина)             

 

НАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИК

1 місце: Катерина Барел (Катя Бльостка) за проєкт збору коштів для платформи «Зерна правди» МБФ розвитку Меморіалу жертв Голодомору.

2 місце: Проєкт «Ми Разом вдома за проєкт безкоштовної психологічної підтримки тим, хто того потребує

3 місце: Юлія Таринська – зараховано 1033 голоси (номінантка висунена членами ГО «Гуцульські волонтери», Косівська волонтерка та патронатна вихователька, яка втягує в орбіту доброчинної діяльності десятки людей).

 

Вітаємо всіх переможців! Дякуємо кожному з Вас за ту пророблену роботу на благо суспільства та країни. Раді були усіх вас бачити. 

Повний фото та відео звіти протягом тижня будуть у доступі на сайті та соцмережах. Всім переможцям буде надісланий доступ до матеріалів. Слідкуйте за нами та до зустрічі  на наступному конкурсі!

 

 

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери              Інформаційні партнери