«Благодійна Україна – 2012»

Початок конкурсу «Благодійна Україна – 2012» оголошено 15 жовтня 2012 року. Офіційна його презентація відбулася 22 листопада 2012 року.

Асоціація благодійників України запросила відомих особистостей закликати співгромадян робити добрі справи, бути активними і дякувати своїм благодійникам. За активної участі Сергія Фоменка були відзняті мотиваційні відеоролики. У зйомках взяли участь Анжеліка Рудницька, Денис Силантьєв, Катерина Ющенко, Маргарита Січкар, Стела Захарова, Оксана Забужко, Сергій Фоменко та інші відомі українці. Ролики передані для трансляції на центральні та регіональні телеканали, а також розміщені в YouTube.

Збір заявок тривав до 20 лютого 2013 року. У конкурсі взяли участь 212 благодійників – громадські та благодійні організації, фізичні особи, соціально відповідальний бізнес, ініціативні групи, засоби масової інформації – з усіх областей України.

Конкурсна комісія працювала до 5 березня. 

12 березня були оголошені лауреати конкурсу – по три благодійники в 11 конкурсних номінаціях. У номінації «Народний благодійник» переможець став відомий під час церемонії нагородження.

У рамках конкурсу «Благодійна Україна-2012» пройшли регіональні конкурси – «Благодійна Львівщина», «Благодійна Одещина», «Благодійна Херсонщина».

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Благодійна Україна – 2012» відбулася 14 березня 2013 року у Великій концертній залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім». Вона стала складовою великої доброчинної акції, яка включала в себе «тихий» аукціон та благодійний концерт гурту «Мандри». Захід відвідали відомі громадські діячі, політики, бізнесмени, зірки спорту і шоу-бізнесу. Участь в акції передбачала благодійний внесок мінімальним розміром у 120 гривень.

Blago-Ukraine.pdf by Kateryna Soboleva