Вперше відбувся регіональний конкурс «Благодійне Закарпаття-2023»

10 липня 2024 року вперше нагородили переможців регіонального конкурсу «Благодійне Закарпаття-2023». Церемонія нагородження відбулася в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.

Читати далі

У Львові нагородили переможців регіонального конкурсу «Благодійна Львівщина – 2023»

9 липня 2024 року у приміщенні «Будинку воїна» відбулась церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійна Львівщина – 2023». Від благодійників Львівської області на конкурс надійшло 70 заявок, з яких експертна рада визначила 19 лауреатів у 6-ти номінаціях: «Регіональна доброчинність»; «Місцева доброчинність»; «Доброчинність неурядового сектору»; «Доброчинність у соціальній сфері»; «Колективне волонтерство»; «Доброчинність у захисті України».

Читати далі

У Запоріжжі відбулася церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійне Запоріжжя-2023»

27 червня відбулась 5-та церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійне Запоріжжя». Захід відбувся у Запорізькому обласному краєзнавчому музей. Від благодійників Запорізької області на конкурс надійшло 142 заявки. Національна експертна рада, розглядаючи заявки, визначила 33 лауреати у 9-ти конкурсних номінаціях.

Читати далі

Переможці Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України» нагороджені!

20 червня відбулася церемонія нагородження переможців 17-го Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023» – «Благодійність на захисті України». Серед 1604 заявок, які цьогоріч надійшли на конкурс визначено переможців у 26 номінаціях.

Читати далі

Інформування про кількість поданих заявок на регіональні конкурси

10 травня 2024 року оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України» завершив прийом заявок на конкурс. Цьогоріч на конкурс ми отримали 1604 заявки, переможців національного конкурсу вже визначено. Проте, окрім національного конкурсу, цьогоріч було оголошено 8 його регіональних етапів, а саме: Благодійна Львівщина, Благодійна Одещина, Благодійна Миколаївщина, Благодійна Полтавщина, Благодійне Запоріжжя, Благодійне Закарпаття, Благодійна Вінниччина та Благодійна Київщина.

Читати далі

ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА – 2023»

Переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України» визначено. Серед 1604 заявок, які надійшли на електронну адресу конкурсу, у кожній із номінацій визначено переможців.

Читати далі

Переможці у номінації «Народний доброчинець»

До 10-го червня (включно) тривало голосування за номінантів у спеціальній номінації «Народний доброчинець». Особливістю відзнаки «Народний доброчинець-2023:  благодійність в захисті України» є те, що вона не присуджується Національною експертною радою, переможець обирається шляхом народного голосування (відзнака з онлайн-голосуванням).

Читати далі

ПАМ’ЯТІ МОРГАНА ВІЛЬЯМСА, Президента та Виконавчого директора Американсько-Української Ділової Ради (USUBC)

З великим сумом та глибокою скорботою повідомляємо про смерть Моргана Вільямса (1939-2024), Президента та Виконавчого директора Американсько-Української ділової ради, який відійшов у вічність 8 червня 2024 року.

Читати далі