Проміжні результати голосування за Народного доброчинця

Друзі, станом на 29.05.2023 року Ви проголосували 5163 разів за «НАРОДНОГО ДОБРОЧИНЦЯ-2022».

  • Підводимо проміжні результати голосування за народного доброчинця (благодійника).
  • Станом на сьогодні 10-ка лідерів наступна (кожного дня відбуваються зміни, тому, це лише проміжний список). Подаємо прізвища в алфавітному порядку:

Читати далі

Інформування про кількість поданих заявок на регіональні конкурси

8 травня 2023 року оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України» завершив прийом заявок на конкурс, до 17 травня  тривала реєстрація поданих заявок. Окрім національного конкурсу, цьогоріч було оголошено 5 його регіональних етапів, а саме: Благодійна Львівщина, Благодійна Одещина, Благодійна Миколаївщина, Благодійна Полтавщина, Благодійне Запоріжжя.

Читати далі

Розпочато голосування за Народного доброчинця – 2022

Оргкомітет конкурсу оприлюднює список претендентів на перемогу у номінації «Народний доброчинець» та оголошує про початок голосування за кандидатів. «Народний доброчинець» – це одна із спеціальних номінацій Національного конкурсу «Благодійна Україна». Унікальність «Народного доброчинця» у тому, що і висунення, і оцінювання благодійників делегується громадянами. Народним доброчинцем може стати будь-яка організація чи особа, які займаються благодійністю в Україні.

Читати далі

На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2022» – «Благодійність на захисті України» подано 1463 заявки

Організаційний комітет Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» повідомляє про завершення реєстрації заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України». Від грудня 2022 року до 7 травня 2023 року тривав прийом заявок на конкурс. За всю історію конкурсу цьогоріч оргкомітет отримав найбільшу кількість заявок – 1463.

Читати далі

Завершено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022: благодійність в захисті України»

Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» завершив 8 травня прийом заявок на 16-й конкурс. Протягом тижня (десяти днів) триватиме реєстрація отриманих заявок.

Читати далі

Про конкурс “Благодійна Україна” говорили з членами Європейської Бізнес Асоціації

27 квітня 2023 року відбулася онлайн зустріч в ESG Хабі з членами Європейської Бізнес Асоціації. Головною темою розмови було проведення 16-го Національного конкурсу “Благодійна Україна-2022”: “Благодійність на захисті України” та участь бізнесу у цьогорічному конкурсі.

Читати далі

Термін прийому заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» продовжено до 7 травня 2023 року

В грудні 2022 року Асоціація благодійників Україна оголосила 16-й Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України». Сьогодні ми продовжуємо термін прийому заявок на конкурс до 7 травня 2023 року (включно). Запрошуємо всіх подавати заявки на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України». У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, … Читати далі

Зі святом Воскресіння Христового!

Друзі та колеги, вітаємо Вас із Великодніми святами!

Складним та болісним був цей рік для всіх нас та для України. Незважаючи на численні виклики, що нам випали ми всі залишаємося незламними: продовжуємо пожертвами допомагати армії, вимушеним переселенцям, усім, хто потребує підтримки, допомоги та теплого слова.

Читати далі

Приймаємо заявки на регіональний конкурс «Благодійна Одещина-2022»

В Одеській області стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2022» – «Благодійна Одещина-2022».  На Одещині регіональним партнером Асоціації благодійників України в організації та проведенні конкурсут радиційно виступає Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ».

Читати далі