“Благодійна Херсонщина” закрила сезон регіональних конкурсів “Благодійної України – 2016”

7 квітня 2017 року відбулась церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина – 2016». У цьому році Херсон закрив сезон регіональних конкурсів. Офіційним партнером Асоціації благодійників України у Херсонській області вже традиційно виступив Фонд громади міста Херсона «Захист», який вчетверте займався організацією конкурсу на Херсонщині.

На адресу оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016» надійшло 25 заявок від благодійних організацій, благодійників, громадських організацій, медіа, навчальних закладів  Херсонської області. Так, 25 заявок, 25 лауреатів та 5 переможців Регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина – 2016» оголосили 7 квітня у студії обласного телеканалу «Скіфія».

Цьогоріч у Херсонській області нагороджували у таких номінаціях:

  1. Благодійність в культурі та освіті
  2. Благодійність в охороні здоров’я та соціальній сфері
  3.  Молодіжна та дитяча благодійність
  4. Благодійна акція
  5. Громадянська благодійність

У номінації  « Благодійність в культурі та освіті» перше місце здобув  Херсонський центр позашкільної роботи, Ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт»;

У об’єднаній номінації « Благодійність в охороні здоров’я та соціальній сфері» переможцем стало Товариство з обмеженою відповідальністю «Данон Дніпро»;

У номінації «Молодіжна та дитяча благодійність » переміг Херсонський національний технічний університет;

У номінації «Благодійна акція» перемогли Kniga art studio;

І у номінації  «Громадянська благодійність» перемогу здобув Баркаренко Олег.

Дякуємо нашим партнерам у Херсонській області –  Фонду громади міста Херсона «Захист» за організацію конкурсу та чотирирічну співпрацю. Вітаємо лауреатів та переможців «Благодійної Херсонщини – 2016». Бажаємо натхнення та успіхів усій благодійній спільноті Херсонщини. Сподіваємося, на зустріч і співпрацю у наступному році.