8 червня відбудеться церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022»

8 червня 2023 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім» відбудеться церемонія нагородження переможців 16-го Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2022» – «Благодійність на захисті України».

Серед 1463 заявок, які цьогоріч надійшли на конкурс визначено переможців у 25-ти номінаціях. У 26-й номінації – «Народний доброчинець» –  методом голосування, переможця визначили небайдужі громадяни України.

Серед учасників конкурсу «Благодійної України-2022» – «Благодійність на захисті України» – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об`єднання громадян, тощо з усіх куточків України та світу. Церемонія нагородження Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» «Благодійність на захисті України» відбудеться у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український Дім» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (Європейська площа, найближче метро – Майдан Незалежності), початок 16:00.

Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» (1 місце) – унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра» та диплом. Лауреати, які посядуть друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами. Переможців, із зазначенням зайнятого місця (перше, друге, третє), буде оголошено на церемонії нагородження.

ЛАУРЕАТИ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА – 2022» – «БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ» (в алфавітному порядку).

ДОВІДКОВО:

На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2022» «Благодійність на захисті України» надійшло 1463 заявки у 26 номінацій. Конкурс було оголошеноу грудні 2022 року, прийом заявок тривав до 8 травня 2023 року, 1 червня – оголошені лауреати конкурсу.У цьому році, за ініціативи генерального партнера конкурсу Благодійного фонду «Благомай»,було введено нову конкурсну номінацію – «Благодійність іноземного бізнесу».Цьогоріч учасники конкурсу подавали свої заявки у 26 конкурсних номінацій: в 20-ть основних, 3 індивідуальні та 3 спеціальні номінації. У колективні номінації надійшло 1 245 заявок, в індивідуальні – 176, у спеціальні – 46. Найбільше заявок подано у: Колективне волонтерство – 187 заявок, Доброчинність у захисті України – 153 заявки, Доброчинність у соціальній сфері – 141 заявка.

Історія: Національний конкурс «Благодійна Україна» –  щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року.

Регіональні  етапи конкурсу. Окрім національного конкурсу, цьогоріч було оголошено 5 його регіональних етапів, а саме: Благодійна Львівщина, Благодійна Одещина, Благодійна Миколаївщина, Благодійна Полтавщина, Благодійне Запоріжжя.

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ:

ДАТА: 8 червня 2023 рік.

ЧАС: 16:00 (реєстрація з 15:45).

МІСЦЕ: Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український Дім». Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (Європейська площа, найближче метро – Майдан Незалежності).

ОБОВ’ЯЗКОВО: У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі можуть скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні Українського Дому.

Офіційний сайт конкурсу: https://blagoukraine.org/