Наші переможці: Міжнародний жіночий клуб Києва запрошує на 22-й щорічний благодійний Ярмарок

Хочете допомогти людям у скруті? Приходьте на благодійний ярмарок, який відбудеться 6 грудня 2014 року в НСК “Олімпійський” за адресою: вул. Велика Васильківська, 55, м. Київ. Міжнародний жіночий клуб Києва (дружини дипломатів, експатів, іноземних бізнесменів) – володар Спеціальної відзнаки оргкомітету Національного конкурсу «Благоідйна Україна-2012» – організовує ярмарок, аби зібрати гроші для тих в Україні, хто потребує допомоги.

Цього року ВСІ НАДХОДЖЕННЯ підуть на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами, внутрішніх переселенців з Донбасу й Криму та інших людей у скруті.

За традицією, посольства іноземних держав продаватимуть на своїх стендах національні й традиційні продукти (зокрема, продукти національної гастрономії та напої). На сьогодні свою участь у ярмарку підтвердили 32 посольства. Будуть також продаватися не нові побутові прилади, пристрої, ДВД-диски та багато інших речей. Ярмарок супроводжуватиметься культурною програмою (національна музика, національні танці) з усього світу.

Діти матимуть можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх, що мають коріння у культурних традиціях. Для цього на ярмарку буде спеціально облаштований дитячий куточок.

Плата за вхід становить 50 гривень для дорослих, 10 гривень для дітей, що старші 12 років.

Попередній, 21-й Ярмарок зібрав 1,9 мільйонів гривень.

Міжнародний жіночий клуб Києва – це неурядова неприбуткова організація, створена 1992 року групою жінок з інших країн, які проживають в Україні. Головою групи є пані Інгабор Крістофассен, перший посол Бельгії в Україні та перший президент Міжнародного жіночого клубу Києва. На сьогодні організація налічує понад 250 учасниць з 59 країн, зокрема представниць дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні; жінок, які працюють у культурних та бізнесових спільнотах та дружин дипломатів і бізнесменів.

За матеріалами Восток SOS