Опитування: Стан розвитку доброчинності в Україні – 2020

«Асоціація благодійників України» проводить вивчення суспільної думки щодо стану розвитку благодійності та волонтерства в Україні. Пропонуємо Вам взяти участь у громадському опитуванні «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2020», результати якого будуть узагальнені та оприлюднені у квітні-травні 2021 року під час публічної презентації чергового річного звіту «Зелена книга української доброчинності».

До участі у нашому дослідженні ми запрошуємо соціально небайдужих громадян, які
мають своє власне бачення щодо розвитку доброчинності в Україні, незалежно від того мають вони певне відношення до якоїсь благодійної або волонтерської спільноти чи ні.

Анкета містить 12 комбінованих питань та займе в середньому 15 хв. Вашого часу.
Дуже просимо уважно читати питання та бути відвертими, оскільки від цього залежить достовірність результатів дослідження.

АНКЕТА ЕКСПЕРТНОГО ОПИТУВАННЯ«СТАН РОЗВИТКУ ДОБРОЧИННОСТІ В УКРАЇНІ – 2020» (за період з січня по грудень 2020 року)

Будемо дуже вдячні за Ваші оцінки та думки!

Додаткова інформація або консультація ел.поштою: [email protected], або за тел. +38(067) 164 04 11.

Довідково. У 2012 році Асоціація благодійників України започаткувала і презентувала благодійницькій спільноті експертне опитування про стан розвитку благодійності в Україні, який фактично став документом, що запровадив системний аналіз, своєрідний календарний «зріз» благодійного життя в Україні. З результатами опитування за попередні роки можна ознайомитися за посиланням: https://vboabu.org.ua/news/2675.html