22 КВІТНЯ СТАНУТЬ ВІДОМІ ЛАУРЕАТИ ЦЬОГОРІЧНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ

Оргкомітет та експертна рада Національного конкурсу «Благодійна Україна» повідомляють про дату та схему оприлюднення результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020». Друзі!

Інформуємо, що Оргкомітетом Національного конкурсу «Благодійна Україна» прийнято рішення оприлюднити результати Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020» 22 квітня 2021 року (четвер) о 14:00. На сайті конкурсу будуть оголошені по 3 лауреати (без зазначення місця) у 24-ох номінаціях та оголошено ім’я переможця у 25-й номінації: «Народний благодійник». Так само стане відомо хто отримає спеціальні відзнаки цьогорічного Конкурсу.

У зв’язку з повним закриттям Києва до 30 квітня та нестабільною ситуацією стосовно розповсюдження хвороби та відповідно до усіх карантинних заходів у країні, нами було прийнято нелегке рішення перенести урочисту церемонію нагородження та особисту зустріч з Вами на більш стабільний період – середину/кінець травня 2021 року. Ми плануємо провести церемонію у Києві на відкритому майданчику з дотриманням усіх карантинних вимог. Там будуть оголошені 1,2 та 3 місця у кожній з номінацій та вручені нагороди конкурсу – бурштинові статуетки «Ангели добра» та дипломи.

Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть  друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами.

Нагадуємо, що триває голосування за 28 номінантів «Народного благодійника-2020». Тож просимо усіх, хто ще не віддав свій голос за «Народного благодійника» скористатись цією можливістю.

ГОЛОСУВАТИ за номінантів можливо за лінком: http://bit.ly/narodny2020

Термін голосування – до 15 квітня 2021 року (включно).

Скористатися процедурою голосування можна лише один раз. МИ ПРИЙМАЄМО ОДИН ГОЛОС ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ, зверніть увагу, що дубльовані голоси враховуватись не будуть.

Окрім Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020» у цьому  році заявки приймали на 11 регіональних конкурсів, а саме: Благодійна Львівщина, Благодійна Херсонщина, Благодійна Хмельниччина, Благодійна Одещина, Благодійна Вінниччина, Благодійна Донеччина, Благодійна Житомирщина, Благодійна Миколаївщина, Благодійна Київщина, Благодійна Полтавщина, Благодійне Запоріжжя.

Національна експертна рада продовжує опрацьовувати та оцінювати заявки, які надійшли на національний та регіональні конкурси, про результати оприлюднення чи проведення регіональних церемоній нагородження буде повідомлено окремо після остаточного завершення карантину.

Ми закликаємо усіх вас дотримуватися правил гігієни, уникати сторонніх контактів та мінімізувати пересування населеними пунктами.  Зберігайте спокій, бережіть себе та своїх рідних!

Детальніша інформація за телефоном: 067-164-04-11

e-mail: [email protected]; офіційні сайти конкурсу: https://vboabu.org.ua/https://blagoukraine.org/.