Пішов з життя директор Благодійного фонду “Карітас-Житомир” отець Віталій Сидорук

На 47-му році життя відійшов у вічність настоятель парафії св. Василія Великого УГКЦ міста Житомира, директор БФ “Карітас-Житомир” отець Віталій Сидорук. Благодійний фонд “Карітас-Жотимир” цьогоріч виступає регіональним партнером Асоціації благодійників України в організації регіонального конкурсу “Благодійна Житомирщина”. “З великим сумом та нестерпним болем повідомляємо, що сьогодні (4 квітня, – ред) відійшов у вічність директор нашого Благодійного фонду “Карітас-Житомир” отець Віталій Сидорук… Важко втрачати справжнього Друга, Людину, яка йшла за покликом серця та служила потребуючим”, – йдеться на сторінці благодійного фонду.Слова співчуття рідним священника висловили міський голова Житомира та голова обласної ради.

5 квітня на позачерговому засіданні члени виконавчого комітету погодили рішення щодо поховання протоієрея на території Парафії св. Василія Великого УГКЦ міста Житомира та виділення адресної соціальної допомоги рідним Віталія Сидорука.

Храм, на території якого буде поховано отця Віталія, побудований за ініціативи самого протоієрея та урочисто освячений у 2015 році.

До біографії:

о. Віталій Сидорук народився 16 лютого 1974 р. у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області . Після закінчення Кам’янець-Подільської СШ №5 у 1989 р вступив до Кам’янець-Подільського індустріального технікуму. У 1993-1998 рр. навчався у Вищій Львівській Духовній Семінарії Святого Духа.

5 липня 1998 року під час Божественної Літургії у храмі св. Йосафата м. Кам’янця-Подільського, був рукоположений Екзархом Києво-Вишгородським Преосвященним єпископом Василієм Медвітем у сан диякона

20 грудня 1998 року під час Божественної Літургії у храмі св. Миколая на Аскольдовій могилі м. Києва, Екзархом Києво-Вишгородським, Преосвященним єпископом Василієм Медвітем рукоположений у сан священика.

25 грудня 1998 року призначений адміністратором для вірних УГКЦ у місті Житомирі та околицях.

Декретом Блаженнішого Патріарха Любомира (Гузара) від 10 листопада 2008 р. Б. призначений протопресвітером Вінницько-Житомирського протопресвітерства.

Декретом Блаженнішого Патріарха Любомира (Гузара) від 31 липня 2010 р. Б. призначений протопресвітером Житомирського протопресвітерства.

Декретом Блаженнішого Патріарха Святослава (Шевчука) від 25 червня 2013 р. Б. піднесений до сану протоієрея.

Від 7 жовтня 2007 року до 31 жовтня 2009 року – адміністратор парафії св. пророка Ілії міста Житомира

2 листопада 2011 року іменований адміністратором парафії Пресвятої Трійці міста Радомишль.

Від 11 червня 2014 року до 20 листопада 2016 року – адміністратор парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Новоград-Волинський.

24 липня 2014 року іменований парохом парафії святого Василія Великого міста Житомира.

25 вересня 2018 року іменований адміністратором парафії святого Миколая міста Житомира.

Декретом Блаженнішого Патріарха Святослава (Шевчука) від 20 березня 2019 р. Б. нагороджений правом носіння хреста з прикрасами.

Усі витрати, пов’язані з похованням, взяла на себе Житомирська міська рада.

Джерела: http://zhzh.com.ua/news/2021-04-05-9695, https://subota.online/pomer-holovnyj-zhytomyrskyj-hreko-katolyk/.