Переможцю конкурсу у номінації «Благодійник року» Брайану Меффорду вручили нагороду у Львові

Брайан Меффорд – переможець Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України» у номінації «Благодійник року».

Брайан Меффорд – керівник створеного в США проєкту Help Ukraine 22 , який адмініструється Комітетом відкритої демократії (COD) як гуманітарний проєкт. Меффорд впродовж 22 років живе в Україні і працює в галузі політичного консалтингу. Видання Kyiv Post Newspaper назвало його одним із 20 «найвпливовіших експатів в Україні».

Очолювана ним структура поєднує міжнародний досвід, українське керівництво на низовій основі, інновації та технології, щоб виконувати роботу швидко та найефективніше.

Зокрема, Help Ukraine 22 долучились як дольові партнери до нових благодійних програм львівської неприбуткової недержавної медичної Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій» (Медичний центр NOVO), спрямованих на допомогу внутрішньо переселеним особам та учасникам бойових дій.

Статистика благодійних програм NOVO «воєнного часу» станом на 07.06.2023 р.

Програми К-ть обстежень Сума, грн
NOVOhelp – для внутрішньо переміщених осіб 721 1 123 775
NOVO- учасники бойових дій 587 1 134 525
Пацієнтам військових госпіталів 243 834 350
NOVO – дітям України (31.05.22-04.06.22) 264 323 750

Також інституція Брайана Меффорда та його колег долучилась і до фінансової допомоги через Медичний центр NOVO Трускавецькому військовому госпіталю (загалом разом з NOVO було придбано одноразові розхідні ортопедичні набори, набори пластин із шурупами для операцій остеосинтезу на плечі, передпліччі, гомілці та ключиці на загальну суму 485,5 тис грн (квота поміж NOVO та Help Ukraine22 – 50 на 50).

Брайан Меффорд особисто не зміг отримати головну нагороду у Києві. Його черговий візит в Україну був запланований на 12 червня. Відзнаку «Ангел Добра» було вручено в приміщенні Медичного центру NOVO 13 червня Президентом Асоціації благодійників України Олександром Максимчуком. Також іноземні гості, що перебувають разом з паном Меффордом в Україні відвідають Трускавецький військовий госпіталь.

Вітаємо Брайана Меффорда з перемогою на конкурсі та щиро дякуємо за допомогу Україні під час війни.