Нагородили переможців регіонального конкурсу “Благодійна Львівщина-2019”

10 липня о 16.00 на літній естраді Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького у Львові відбулась церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу “Благодійна Львівщина 2019”, який проводиться в рамках щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна». Асоціація благодійників спільно з регіональними партнерами прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати найкращих в країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Нагороди вручили відомі львів’яни: співачка і музикант Оксана Муха, директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, начальник Львівського будинку офіцерів Віталій Провозін, директор Парку культури ім. Богдана Хмельницького Олександр Молодий, Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук.

Дипломи лауреатів і переможців регіонального конкурсу «Благодійна Львівщина – 2019»  та відзнаку «Ангел добра» цьогоріч було вручено в 4-х номінаціях:

РЕГІОНАЛЬНА БЛАГОДІЙНІСТЬ

1. Благодійний фонд «Карітас – Львів УГКЦ»

2. Міжнародний Благодійний Фонд «Коровай»

3. Благодійний фонд Кузик Уляни

БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕУРЯДОВОГО СЕКТОРА

1. Дрогобицька міськрайонна громадська організація «Спільнота взаємодопомоги «Наша хата»

2. Громадська організація «Ротарі клуб «Львів-Княжий»

3. Громадська організація «БЛАГОСТИНЯ»

БЛАГОДІЙНІСТЬ У СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ

1. Громадська організація «Центр організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор»

2. Чубай Соломія

3. Львівський міський благодійний фонд «Сестри Даліли»

МІСЦЕВА БЛАГОДІЙНІСТЬ

1. Благодійний фонд «Розвиток громади»

2. Благодійний фонд «Майбутнє України . Сокальщина»

3. Арт-клуб Арт-кластер

На загальнонаціональному рівні нагороди отримали:

– Громадська організація «Апостольська Чота»(лауреат в номінації «Добро починається з тебе»);
– Благодійна організація «Львівська освітня фундація» (переможець у номінації «Благодійність в соціальній сфері»);
– Благодійний фонд «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького» Курії Львівської Архиєпартії УГКЦ (переможець у номінації «Благодійність в охороні здоров’я»);

Організатор – ГО «Центр ділового партнерства» та Співорганізатор – БО «Львівська освітня фундація»  висловлюють вдячність усім, хто долучився до організаці, проведення та висвітлення цього конкурсу та церемонії нагородження його переможців.

А ми – Асоціація благодійників України та оргкомітет конкурсу – дякуємо нашшим регіональним партнерам за організацію конкурсу, проведення нагородження та сподіваємося на майбутню співпрацю та зустріч у наступному році.

Особлива подяка:

1)  Рекламно-продюсерській агенції «Капітал-медіа» в особі керівника Ростислава Вавріва.

2)  Колективу парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького в особі директора Олександра Молодого.

3)  Телерадіокомпанії Міст та телеканалу Правда Тут.

4)  Регіональному партнеру Національного конкурсу «Благодійна Україна» – Громадській організації «Центр ділового партнерства».

5)  Співорганізатору цьогорічного конкурсу «Благодійна Львівщина-2019» –  Благодійній організації «Львівська освітня Фундація».

6)  Нашому фотографу – Сергію Кропанцеву.

7)  А також велика подяка всім нашим сьогоднішнім почесним гостям: Оксані Мусі, Олегу Пасці, Віталію Провозіну, Олександру Молодому, Олександру Максимчуку.