Нацрада з питань телебачення та радіомовлення України та Асоціація благодійників України домовилися про співпрацю

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення України уклала Меморандум про співробітництво з Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України».

Про це заявила заступник голови Національної ради Лариса Мудрак на брифінгу для журналістів, що відбувся 17 жовтня 2012 року.

Згідно з укладеним Меморандумом, Національна рада та Асоціація благодійників спільно сприятимуть розбудові та розвитку громадського сектору в Україні, реалізації благодійних ініціатив та проведенню благодійних акцій.

«Наша співпраця з благодійними організаціями триває вже понад п’ять років, – повідомила Лариса Мудрак. – Вона розпочалася ще за роботи попереднього складу Національної ради. Ми підтримуємо багато соціальних проектів. Наприклад, ми є постійними організаторами Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», кілька років підтримуємо заходи Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко», акції Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» тощо».

Одним з проектів, який підтримує Нацрада з питань телебачення та радіомовлення, є Національний конкурс із відзначення найкращих благодійних проектів та ініціатив «Благодійна Україна». «Підтримка конкурсу «Благодійна Україна» теж є нашим соціальним внеском у побудову розвиненого громадянського суспільства», – підкреслила Лариса Мудрак.

Нагадаємо, конкурс «Благодійна Україна» стартував 15 жовтня 2012 року. 17 жовтня конкурс було презентовано на круглому столі «Вибори 2012 і благодійність». Конкурсну комісію очолила підприємець і громадський діяч Маргарита Січкар. При конкурсі створена Медіа-рада, в яку, за рекомендацією Нацради, увійшла Лариса Мудрак.

За матеріалами Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України