Церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться 3 червня

3 червня 2021 року о 16:00 у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва розпочнеться церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020». Серед 1163 заявок, які цьогоріч надійшли на конкурс, Національна експертна рада з експертними групами, визначили переможців у 24-ох номінаціях. У 25-й номінації – «Народний благодійник» –  методом голосування, переможця визначили ви – небайдужі громадяни.

ВХІД ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПРОШЕННЯМ.

Серед учасників конкурсу «Благодійної України-2020» – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об`єднання громадян, засоби масової інформації, тощо з усіх куточків України та світу. Церемонія нагородження Національного конкурсу “Благодійна Україна-2020” відбудеться у приміщенні Музейно-виставкового центру Музею історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7 (метро Театральна)Початок заходу о 16:00, реєстрація з 15:45. Захід проходитиме з дотриманням всіх карантинних вимог, пов’язаних з пандемією ( прохання до всіх запрошених мати з собою маску та дотримуватися безпечної дистанції під час проведення церемонії).

ЛАУРЕАТИ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ “БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА – 2020”

На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2020» надійшло 1163 заявки у 25 номінацій. У  цьому році відбулися нововведення у номінаціях : з’явилася нова номінація «Менеджер року у сфері доброчинності», повернуто номінацію «Інновації в благодійності», номінацію «Добро починається з тебе» (на численні прохання) розділено на дві: «Добро починається з тебе» (учнівська благодійність) та  «Молодіжні благодійні ініціативи» (студентська благодійність та інші молодіжні угрупування), з двох медійних номінацій утворилася одна – «Медіа і благодійність».

Історія: Національний конкурс «Благодійна Україна» –  щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року. Цьогоріч нагороджуватимуть переможців конкурсу вчотирнадцяте.

Регіональні  етапи конкурсу. Окрім національного конкурсу, цьогоріч було оголошено 11 його регіональних етапів, а саме: Благодійна Львівщина, Благодійна Херсонщина, Благодійна Хмельниччина, Благодійна Одещина, Благодійна Вінниччина, Благодійна Донеччина, Благодійна Житомирщина, Благодійна Миколаївщина, Благодійна Київщина, Благодійна Полтавщина, Благодійне Запоріжжя. Церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійне Запоріжжя-2020» вже відбулася. Конкурси у Херсоні, Полтаві, Львові – на старті. Щодо інших церемоній нагородження регіональних конкурсів, то з лауреатами зв’яжуться наші регіональні партнери, які займаються організацією конкурсів та повідомлять про дати, місця та ін. Також слідкуйте за нашим сайтом –  про всі анонси ми тут повідомляємо.

Дякуємо всім, хто став учасником Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020». Ваша праця, доброта, бажання допомогти – неоціненні, особливо у часи пандемії. Лауреати, до зустрічі на церемонії нагородження.

Дякуємо Вам всім за ваші добрі справи, разом ми все переможемо!!!

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ

ДАТА: 3 червня 2021 рік

ЧАС: 16:00 (реєстрація з 15:45)

МІСЦЕ: м. Київ, Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7 (метро Театральна).

ОБОВ’ЯЗКОВО: бути у масці та дотримуватися безпечних дистанцій.

Докладніша інформація та акредитація ЗМІ за телефоном (067) 164 04 11.