У Києві оприлюднять результати ІІІ Національного конкурсу «Благодійна Україна»

11 березня 2015 року об 12:00 в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 1 поверх) відбудеться прес-конференція, присвячена результатам Третього Національного конкурсу «Благодійна Україна». У заході візьмуть участь:

  • Олександр Максимчук – президент Асоціації благодійників України, Голова Оргкомітету конкурсу;
  • Лариса Мудрак – заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, голова Медіа-ради конкурсу;
  • Маргарита Січкар – президент Благодійного фонду анімалотерапії, голова Конкурсної комісії.

Під час прес-конференції будуть озвучені імена лауреатів конкурсу «Благодійна Україна – 2014» – по три благодійники у 12 конкурсних номінаціях, які набрали найвищі бали за результатами роботи Конкурсної комісії та залучених до її діяльності експертів.

Також учасники прес-конференції підведуть підсумки регіональних етапів конкурсу, які цього року проходять в шести областях – Одеській, Чернівецькій, Херсонській, Запорізькій, Житомирській та Львівській, і розкажуть про урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу, заплановану на 12 березня 2015 року.

Третій Національний конкурс «Благодійна Україна» стартував 22 липня 2014 року. Збір заявок тривав до 20 лютого 2015 року. Загалом на конкурс надійшло 312 заявок. Церемонія нагородження відбудеться 12 березня в НККМК «Мистецький Арсенал», початок в 18:00.

Довідки за телефоном (063) 97-78-078, контактна особа – Катерина Зоркіна.

Реєстрація представників ЗМІ – за редакційними посвідченнями на місці події.