На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2023» – «Благодійність на захисті України» подано 1604 заявки

Організаційний комітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» повідомляє про завершення реєстрації заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України». Від 20 листопада 2023 року до 10 травня 2024 року тривав прийом заявок на конкурс. 21 травня було зареєстровано останні заявки, цьогоріч на конкурс подано 1604 заявки. Національна експертна рада, із залученими зовнішніми експертами, вже розпочали роботу над розглядом та оцінюванням заявок.

Переможців у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2022» цього року визначають в 21-й основній, 3-ох індивідуальних та 3-ох спеціальних номінаціях. У колективні номінації надійшло 1368 заявок, в індивідуальні – 172, у спеціальні – 64.

Найбільше заявок подано у такі номінації:

Колективне волонтерство – 162 заявки;

 Доброчинність у соціальній сфері – 162 заявки;

Доброчинність у захисті України – 154 заявки;

Регіональна доброчинність – 114 заявок;

Всеукраїнська благодійність – 104 заявки;

Доброчинність неурядового сектору – 94 заявки.

У спеціальну номінацію «Народний доброчинець» надійшло 31 заявок. Після погодження списку Оргкомітетом конкурсу (відповідно до Положення про цю номінацію), протягом найближчих днів інформацію про всіх кандидатів буде опубліковано на сайті та сторінці у соціальній мережі фейсбук – Народний доброчинець. Після чого розпочнеться онлайн голосування за кандидатів. Про початок та терміни голосування всім кандидатам та учасникам конкурсу буде повідомлено окремо на електронні контактні адреси та оприлюднено на сайті конкурсу.

Церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» пройде у 20-ті числа червня 2024 року. Лауреатів (трійку переможців у кожній із номінацій) буде заздалегідь проінформовано та запрошено на церемонію нагородження.

Нагадуємо, що цього року у 8-ми областях оголошено регіональні конкурси: Запорізькій, Полтавській, Миколаївській, Одеській, Львівській, Закарпатській, Київській та Вінницькій. Про перебіг регіональних конкурсів та церемонії нагородження буде повідомлено окремо на сайті конкурсу.

Ми дякуємо всім, хто підготував та вчасно надіслав заявки на конкурс. Дякуємо всім учасникам за вашу роботу та наближення нашої Перемоги.